Anna Biedna nr 8. na świecie!

Ania Biedna zrobiła to!!! Po dwóch latach ciężkiej pracy znalazła się w najlepszej „dziesiątce” Bikini Fitness.Mistrzostwa Świata Bikini Fitness odbyły się w niedziele 12.11.2017 r. w Rumunii.

Jak sama pisze na swoim FB:
„Mistrzostwa Świata TOP 8 w kategorii powyżej 163 bikini fitness😄
Spełniłam swoje marzenie i wytrwałam do wyznaczonego celu…

[AdSense-A]

Debiuty(luty) były moimi pierwszymi zawodami, od nich wszystko się zaczęło, planowałam może trzy starty… nie myślałam że sezon zakończę Mistrzostwami Świata 😀było to tylko marzeniem. Teraz wiem i dopiero dociera do mnie ze zrobiłam kawał dobrej roboty 😂😂
😀Dziewczyny aż 32 zawodniczki były na bardzo wysokim poziomie i to nie debiutantki jak ja 😀mam jeszcze dużo do poprawienia i popracowania nad sobą ale myślę że w sezonie jesiennym bo dopiero wtedy będzie kolejny start wszystko dopracuje, robię teraz przerwę.
😀😀Bardzo wszystkim dziękuję za wsparcie, opiekę, pomoc w organizacji wyjazdu, wyrozumiałość, trzymanie kciuków… nie będę wymieniać komu bo jest​ was dużo…😀😀”
Anna Biedna trenuje na co dzień w Just a Fit oraz Fenix Gym. Plan treningowy był niezmienny, w dwóch ostatnich tygodniach jedyne różnice można było zobaczyć w diecie.
Wyjazd do Rumunii był nie tylko wyzwaniem sportowym. Dużym wsparciem wykazało się Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach, które było jednym ze sponsorów udziału Ani w MŚ.
Na tydzień przed imprezą został stworzony film z Anią w roli głównej, pokazany jest cały trening, który pozwolił Ani osiągnąć tak wysokie miejsce!


Dodatkowo Anna Biedna jako jedna z nielicznych po prostu bawi się tym sportem, jest to jej hobby.
To ogromny sukces i na pewno nie raz jeszcze usłyszymy o Ani Biednej!
  

[AdSense-B]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *