Bricomarche w Obornikach z korzyścią dla regionu

32 miejsca pracy, dodatkowe dochody do budżetu miasta z podatków i akcje społeczne dla lokalnych mieszkańców – to główne korzyści dla Obornik (województwo wielkopolskie), które przyniesie nowy supermarket typu „dom i ogród” Bricomarché. 145. sklep tej sieci w Polsce rozpoczął oficjalnie działalność w środę, 18 października.

[AdSense-A]

„Bardzo się cieszymy, że w Obornikach powstał pierwszy supermarket Bricomarché. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy regionu odczują pozytywne efekty obecności sklepu w mieście” – mówi Eliza Orepiuk-Szymura, Dyrektor Komunikacji i Informacji Grupy Muszkieterów i dodaje: „Dla klientów, Bricomarché to przede wszystkim bliska lokalizacja, wysokiej jakości produkty do domu i ogrodu w dobrej cenie oraz fachowe doradztwo. Dla całej społeczności lokalnej, to natomiast przyjazny i zaangażowany sąsiad oraz solidny partner w interesach”.

Bricomarché to sieć sklepów typu „dom i ogród” działająca w ramach Grupy Muszkieterów – największej w Polsce sieci franczyzowej w kategorii supermarketów spożywczych (Intermarché) oraz typu „dom i ogród”. Sieć handlowa Grupy Muszkieterów liczy obecnie prawie 380 punktów sprzedaży Intermarché i Bricomarché. W Centrali Grupy w Swadzimiu, w dwóch magazynach logistycznych oraz supermarketach zatrudnionych jest aktualnie ok. 15 800 osób. Wyznaczaniem kierunków strategicznych obu sieci zajmuje się spółka ITM Polska. Muszkieterowie są obecni w 4 krajach Europy: Polsce, Francji, Belgii i Portugalii.

Praktyczne informacje na temat Bricomarché w Obornikach:

  • Adres sklepu: ul. Mikołaja Kopernika 22b
  • Godziny otwarcia: pon.-sob. 8.00-20.00, ndz. 10.00-18.00
  • Liczba kas: 4
  • Akceptowane formy płatności: gotówka, karty płatnicze, raty, bony Sodexo i Grupy Muszkieterów
  • Liczba miejsc parkingowych: 160

[AdSense-B]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *