Dbając o siebie i propagując zdrowy tryb życia

2 marca 2018 r. godz.18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kowanówku odbędzie się spotkanie z fizjoterapeutą p. Marcinem Szulcem.

Temat spotkania:

„Dobierz odpowiedni rodzaj treningu do potrzeb
– odchudzanie
– zdrowe stawy
– zgrabna sylwetka
warsztaty teoretyczno – praktyczne”

więcej o prelekcji:

– powiemy sobie o rodzajach treningów na które warto zwrócić uwagę i wykonywać w celu zachowania sprawności i zdrowia

– zaprezentujemy również przykładowe ćwiczenia by uczestnicy mogli samodzielnie, bądź w grupie trenować

– oraz odpowiemy sobie na szereg pytań jak dbać o swoje zdrowie, figurę i dobre samopoczucie
termin spotkania   2 marca 2018 r. godz.18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kowanówku.

Zapraszamy!

… bo najważniejsze dla zdrowia i dobrego samopoczucia – zarówno fizycznego jak i psychicznego – jest poznanie siebie, swoich potrzeb i możliwości

Marcin Szulc

Prezes Nordic Walking Poland, organizacji działającej pod patronatem twórcy Nordic Walking- Marco Kantanevy. W sześciu ośrodkach szkoleniowych wraz z pionierami NW wyszkolili ponad 3000 Instruktorów oraz Sędziów Nordic Walking w Polsce i Europie. Organizator największych cykli zawodów   w Polsce.

Zawodowo absolwent studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sportowiec z zamiłowania, teoretyk i praktyk wpływu wysiłku fizycznego na organizm ludzki, instruktor i trener wielu aktywności ruchowych.

Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat, gdy w dzieciństwie z całą rodziną regularnie wybierał się na treningowe wojaże wzdłuż Bałtyku.

Obecnie wraz z żoną Heleną prowadzą jedną z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl .  Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny. Obecnie programy szeroko praktykowane jako treningi Trener Senioralny czy Fitness Walking.

Adam Okoniewski

Redaktor i Fotograf portalu Biuletyn Oborniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *