Dbając o siebie i propagując zdrowy tryb życia

2 marca 2018 r. godz.18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kowanówku odbędzie się spotkanie z fizjoterapeutą p. Marcinem Szulcem.

Temat spotkania:

„Dobierz odpowiedni rodzaj treningu do potrzeb
– odchudzanie
– zdrowe stawy
– zgrabna sylwetka
warsztaty teoretyczno – praktyczne”

więcej o prelekcji:

– powiemy sobie o rodzajach treningów na które warto zwrócić uwagę i wykonywać w celu zachowania sprawności i zdrowia

– zaprezentujemy również przykładowe ćwiczenia by uczestnicy mogli samodzielnie, bądź w grupie trenować

– oraz odpowiemy sobie na szereg pytań jak dbać o swoje zdrowie, figurę i dobre samopoczucie
termin spotkania   2 marca 2018 r. godz.18:00 w Świetlicy Wiejskiej w Kowanówku.

Zapraszamy!

… bo najważniejsze dla zdrowia i dobrego samopoczucia – zarówno fizycznego jak i psychicznego – jest poznanie siebie, swoich potrzeb i możliwości

Marcin Szulc

Prezes Nordic Walking Poland, organizacji działającej pod patronatem twórcy Nordic Walking- Marco Kantanevy. W sześciu ośrodkach szkoleniowych wraz z pionierami NW wyszkolili ponad 3000 Instruktorów oraz Sędziów Nordic Walking w Polsce i Europie. Organizator największych cykli zawodów   w Polsce.

Zawodowo absolwent studiów magisterskich fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Sportowiec z zamiłowania, teoretyk i praktyk wpływu wysiłku fizycznego na organizm ludzki, instruktor i trener wielu aktywności ruchowych.

Z aktywnością fizyczną związany od najmłodszych lat, gdy w dzieciństwie z całą rodziną regularnie wybierał się na treningowe wojaże wzdłuż Bałtyku.

Obecnie wraz z żoną Heleną prowadzą jedną z największych grup fitness Nordic Walking w Polsce- MarszPoZdrowie.pl .  Jako pierwsi w kraju utworzyli regularne treningi biegowe z kijami, połączyli marsze z kijami z różnorodnymi formami treningu outdoorowego- Zdrowy Kręgosłup, Pilates, Crossfit czy trening funkcjonalny. Obecnie programy szeroko praktykowane jako treningi Trener Senioralny czy Fitness Walking.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *