Gala i bal na 70-lecie obornickiego ogólniaka

W 2019 roku Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Obornikach obchodzić będzie swoje 70-lecie. Z tej okazji w czerwcu odbędzie się jubileuszowa gala oraz bal absolwentów.

Choć do hucznych obchodów 70-lecia obornickiego ogólniaka pozostało jeszcze sporo czasu, już teraz dyrekcja placówki wraz ze specjalnie powołanym na tę okoliczność Komitetem Organizacyjnym pieczołowicie przygotowuje się do świętowania okrągłego jubileuszu.

 Chcemy, aby towarzyszyło nam tego dnia jak najwięcej absolwentów oraz przyjaciół naszej szkoły. Będzie to wspaniała okazja do wspomnień, refleksji i wzruszeń – mówi dyrektor Liceum w Obornikach, Agnieszka Katarzyna Balcerowiak. – Zachęcam też do wcześniejszego kontaktu i podzielenia się pomysłami w kwestii organizacji gali. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. To wyjątkowe wydarzenie możemy przygotować razem – dodaje dyrektor szkoły.

Uroczystości zaplanowano na 8 czerwca. Rozpoczną się one mszą świętą w kościele pw. św. Józefa, po której odbędzie się Gala Jubileuszowa w murach ogólniaka. Zwieńczeniem obchodów będzie bal w Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Obrzyckiej. Koszt udziału w balu wynosi 250 zł od osoby. Wpłaty należy kierować na konto pod numerem 11 9055 0003 0000 0012 9831 0002. W tytule przelewu należy podać rok, w którym przystępowano do egzaminu maturalnego oraz w przypadku kobiet nazwisko panieńskie. Lista gości zostanie zamknięta 30 kwietnia. Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel: 61 29 61 569).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *