Jedne szukają miłości, inne seksu! Co w sieci robią Oborniczanki?

Tinder to aplikacja randkowa, z której korzysta już blisko 50 milionów ludzi na całym świecie. Cieszy się też sporym zainteresowaniem w Obornikach. Sprawdziliśmy, czego szukają tam mieszkanki miasta i okolic.

Sposób działania tej aplikacji jest banalny. Zalogować możemy się już za pośrednictwem facebook’a lub podając numer telefonu. Zakładając konto możemy też dodać opis i zdjęcia. Głównym założeniem popularnej „apki” jest „lajkowanie” lub odrzucanie zdjęć płci przeciwnej. W ten sposób informujemy odpowiednie osoby w promieniu kilku lub kilkudziesięciu kilometrów, czy jesteśmy nimi zainteresowani.

Jak wyglądają konta Oborniczanek? Wiele z nich nie posiada żadnego opisu, są też takie jedynie z odnośnikiem do konta w innych mediach społecznościowych np. Instagrama, czy Facebooka. W sieci znajdziemy też sporo użytkowniczek, które mówią, że szukają miłości, związku albo przyjaźni. Część z nich loguje się też tam dla „zabicia czasu”.

Jeśli szukasz przygody „na jedną noc”, to tutaj jej nie znajdziesz. Szkoda twojego czasu, a przede wszystkim mojego – pisze jedna z użytkowniczek aplikacji z Obornik.

Proszę nie pisać do mnie głupot. Ładna buzia nie pomoże, jeśli nie masz nic w głowie. Poznam kogoś, chętna na spotkania face to face. Nie mam korzeni latino, tylko trochę americano. Jestem spokojna i trochę sad girl, ale cieszę się życiem i okazuje wdzięczność wszechświatowi i Bogu – piszę z kolei inna kobieta.

Wiele z kobiet w opisie swoich profili pisze też o swoich pasjach i zainteresowaniach. Przewija się między innymi aktywność sportowa, jazda konno, aerobik, fotografia, czy kolarstwo. Nie brakuje też konkretnych propozycji matrymonialnych.

Szukam poważnej relacji. Mężczyzny, który chce budować związek. Jestem odpowiedzialna, poukładana, mam swoje sprawy, swoje hobby i lubię życie. Myślę, że życie we dwoje może być bardziej przyjemne niż w pojedynkę. […] Nie trawię alkoholików i wiecznych chłopców – pisze z kolei inna z internautek.

Kobiety korzystające z Tindera w Obornikach szukają też często kogoś do wyjścia na spacer, do kina, na koncert, czy na imprezę weselną. Informują też wprost, że mają dzieci lub nie oraz jaka relacje je najbardziej interesuje. A czy Wy korzystacie z Tindera? Jakie są wasze wrażenia?

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *