Kolejne premierowe kino w OOK przed nami (foto, wideo)

Kolejne spotkanie z filmowymi premierami rozpoczynamy od propozycji dla młodych widzów: 12 października o godz 16.00 zapraszamy na film LEGO NINJANGO, a w nim świat wojowników ninja mierzący się ze złym Garmadonem. Następnie kino dla starszych, czyli głośny film Patryka Vegi pt: „Botoks”.

LEGO NINJAGO – Film, wyprodukowanej przez Warner Bros., wystąpią Dave Franco, Justin Theroux, Michael Peña, Fred Armisen, Kumail Nanjiani, Abbi Jacobson, Zach Woods, Olivia Munn oraz legendarny Jackie Chan.

[AdSense-A]

W pełnometrażowym filmie Ninjago do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja.

Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc. Jackie Chan (Kung Fu Panda, Karate Kid) występuje w roli Mistrza Wu, Justin Theroux (Megamocny 2, serial Pozostawieni) wciela się w postać Garmadona, Dave Franco (Sąsiedzi 2) gra Lloyda, a Olivia Munn (X-Men: Apocalypse) odgrywa rolę matki Lloyda — Koko. Tajnej grupie wojowników ninja głosów użyczają: Michael Peña (Ant-Man, Marsjanin) w roli Kaia; Fred Armisen (serial The Jim Gaffigan Show, Saturday Night Live) jako Cole, Kumail Nanjiani (Randka na weselu) jako Jay, Abbi Jacobson (Sąsiedzi 2) w roli Nyi oraz Zach Woods (serial Dolina Krzemowa) jako Zane. LEGO NINJAGO: Film reżyserują Charlie Bean, Paul Fisher and Bob Logan.

Scenariusz do filmu napisali Bob Logan i Paul Fisher, William Wheeler & Tom Wheeler and Jared Stern & John Whittington, na podstawie pomysłu Hilary Winston, Boba Logana, Paula Fishera, William Wheeler & Tom Wheeler Kevina i Dana Hagemanów, Hilary Winston, wykorzystując klocki konstrukcyjne LEGO.

„BOTOKS” – mocna propozycja w październikowym programie premier filmowych (12 października, godz. 17:45 oraz 20:15)

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet.

Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego.

Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy.

Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny.

[AdSense-B]

Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *