Najlepsi sportowcy nagrodzeni

Komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Obornik Tomasza Szramę, we wtorek 8 maja rozpatrzyła wnioski o przyznanie nagród sportowcom, za osiągnięcia wysokich wyników sportowych w 2017 roku. W ramach obowiązującej procedury, wszystkie zgłoszenia poddane zostały analizie komisji konkursowej, która przedstawiła własne propozycje podziału nagród dla najlepszych zawodników.

Ogółem wpłynęło 46 wniosków, z których 44 komisja zaopiniowano pozytywnie. Kwota przeznaczona na realizacje zadania w roku 2018 wynosi 20.000 zł. Sportowcom, których wnioski spełniały wszystkie wymogi formalne i merytoryczne komisja zaproponowała przyznanie nagród w następujących wysokościach:

  Sportowiec Osiągnięcia Nagroda
1. Łukasz Pietrzak Puchar Polski Masters w Karate Shotokan – Suchy Las

3 miejsce w kat. 35-39 lat – KUMITE INDYWIDUALNE

350 zł
2. Kamila Bracikowska Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF – Wrocław

3 miejsce – KATA INDYWIDUALNE

1000 zł
3. Sara Wosicka Mistrzostwa Polski Seniorów w Karate WKF – Wrocław

3 miejsce – KATA DRUŻYNOWE

550 zł
4. Paweł Baran Mistrzostwa Polski Masters w Karte WKF – Pleszew

3 miejsce w kat. 35-45 lat – KATA INDYWIDUALNE

450 zł
5. Aleksandra Wieczorek Akademicki Puchar Polski w Karate WKF – Swarzędz

1 miejsce w kat. – 61 kg, KUMITE INDYWIDUALNE

450 zł
6. Paweł Przewoźny Mistrzostwa Polski Masters w Karte WKF – Pleszew

1 miejsce w kat. 35-45 lat – KATA INDYWIDUALNE

550 zł
7. Maciej Müllauer Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF – Pleszew

3 miejsce w kat. juniorów – KATA INDYWIDUALNE

450 zł
8. Olga Kaczmarek Dwa złote medale na Pucharze Polski Karate Shotokan w konkurencji Kata indywidualnego kadetek i juniorek, Suchy Las 350 zł
9. Monika Kuźniak 2 miejsce w kata drużynowym juniorek – Puchar Polski, Lębork 300 zł
10. Julia Wojciechowska 2 miejsce w kata drużynowym juniorek, Puchar Polski Lębork 300 zł
11. Nikodem Januszak 3 miejsce w kumite indywidualne młodzików w kat. -45 kg, Puchar Polski Lębork 350 zł
12. Filip Kuźniak 3 miejsce w kumite indywidualnym młodzików w kat. -40 kg, Puchar Polski Lębork 350 zł
13. Gracjan Maciejewski 3 miejsce w kata drużynowym młodzików, Puchar Polski Lębork 300 zł
14. Jakub Kuklewski

Kacper Rodak

Mikołaj Michalak

1 miejsce w kata drużynowym kadetów, Puchar Polski Lębork

 

900 zł
15. Olga Chmielewska 3 miejsce w kata indywidualnym seniorek na Mistrzostwach Polski Seniorów Karate WKF, Wrocław 1000 zł
16. Anna Żołyniak 8 miejsce drużynowo w Klubowych Mistrzostwach Europy, Gaeta 550 zł
17. Natalia Kosmowska Zdobycie drużynowo Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 450 zł
18. Karolina Szczęsna Zdobycie drużynowo Pucharu Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 450 zł
19. Maciej Włudarczak 2 miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 450 zł
20. Łukasz Piaścik 2 miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski w Piłce Ręcznej Plażowej 450 zł
21. Gabriela Urbaniak Zdobycie z zespołem Vistal Gdynia tytułu Mistrza Polski 550 zł
22. Artur Klopsteg Zwycięstwo w rozgrywkach I Ligi Mężczyzn Piłki Ręcznej 450 zł
23. Dariusz Pytlak 3 miejsce Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Osób Niepełnosprawnych – wyścig ze startu wspólnego 450 zł
24. Aniołek Damian Mistrz Świata Juniorów do lat 23 w Trójboju Siłowym w kat. do 82,5 kg 1250 zł
25. Agnieszka Maluśkiewicz 2 miejsce – pchnięcie kulą, Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce, Toruń 1200 zł
26. Janusz Wolniewicz Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters Warszawa

1 miejsce – 1 500 m stylem dowolnym

550 zł
27. Krzysztof Sobota Mistrzostwo Polski w Triathlonie Susz 2017 na dystansie sprint w kategorii M16 800 zł
28. Filip Kamiński 3 miejsce Mistrzostwa Polski Cross Country klasa Senior2 300 zł
29. Kamil Kępa 5 miejsce Mistrzostwa Polski Enduro klasa Quad Open 250 zł
30. Milena Siwicka 7 miejsce Mistrzostwa Polski Motocross klasa MX Kobiet 250 zł
31. Wiesław Biliński 1 miejsce Mistrzostwa Polski Cross Country – klasa MX Quad Open 500 zł
32. Arkadiusz Fabiś 2 miejsce Puchar Polski SuperEnduro klasa Master 300 zł
33. Eryk Walter 1 miejsce Puchar Polski Cross Country klasa Quad Open 400 zł
34. Marcin Skrzypczak 1 miejsce Puchar Polski Cross Country klasa Senior 2 400 zł
35. Maciej Buczkowski 5 miejsce Puchar Polski Cross Country klasa Quad Masters 200 zł
36. Andrzej Garczyński 7 miejsce Puchar Polski Cross Country klasa Senior2 200 zł
37. Hugo Sówka 4 miejsce w Mistrzostwach Polski Motocross klasa Quad Open 250 zł
38. Kacper Szczotkiewicz 5 miejsce Puchar Polski Motocross klasa MX B 200 zł
39. Marcin Dumana 2 miejsce Mistrzostwa Polski Cross Country klasa Quad Open 400 zł
40. Patrycja Ratajczak 4 miejsce Puchar Polski Cross Country klasa Quad 2k junior 200 zł
41. Konrad Różański 7 miejsce Puchar Polski Motocross klasa MX 1C 200 zł
42. Filip Nawrocki 8 miejsce Puchar Polski Motocross klasa MX 65 200 zł
43. Krzysztof Urbański 5 miejsce Puchar Polski Supermoto klasa C 200 zł
44. Szymon Futro 2 miejsce Puchar Polski Super Enduro klasa Licencja C 300 zł

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *