PREMIERA!!! Zobacz najnowszy klip Sylwii Grzeszczak i Libera!

Dziś, 11.05.2018 r pojawił się nowy singiel Sylwii Grzeszczak i Libera pt. „Dobre myśli”.
Już 4 godziny od momentu premiery nowy teledysk nabił ponad 30 tyś wyświetleń. „Dobre myśli” to pierwszy wspólny singiel Sylwii Grzeszczak i Libera po 10 latach od premiery ich kultowego albumu „Ona i on”. Sylwia nie boi się szukać nowych muzycznych horyzontów , tym razem swoją kompozycję powierzyła cenionemu producentowi – Bogdanowi Kondrackiemu. Efekt to odkrywcza mieszanka retro-funku, reagge i hip-hopu. Piosenka niesie mnóstwo pozytywnej energii i tytułowych „dobrych myśli” , jest zmysłowa i „ nasycona słońcem”.
W klipie możecie zobaczyć Krzysztofa Kowalewskiego, który poruszał się autem Tomasza Marchewki z Obornik, a sam Liber gnał przez piaski Canam Maverickiem X3 X RS, który niedawno pojawił się na Barwach Dakaru 2018, wraz z ekipą Quady Śrem.
Teledysk sam w sobie jest oryginalny i porywający, kawałek brzmi wakacyjnie, słonecznie i jak wskazuje tytuł bardzo pozytywnie. Artystka przekonuje, że nie ma sensu się zamartwiać i trzeba w pełni korzystać z życia.
Co do zastrzeżeń, hmm, jedynie może że Liber w 1.01 min siedzi za kierownicą po prawej stronie auta, ale efekt całkowity został osiągnięty i pierwszy milion odsłon pojawi w bardzo szybkim tempie.
Sylwię będziemy mieli przyjemność gościć na Dniach Obornik 2018 już 22 czerwca!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *