Puchar Polski w Motocrossie Orlen MX PP w Obornikach !

Już za niespełna tydzień Oborniki staną się stolicą polskiego motocrossu. Tym razem na zakończenie sezonu 2017 szykują się emocje związane z wyścigami zawodników wszystkich klas i licencji. Formułę zawodów Pucharu Polski odróżnia od Mistrzostw Polski to, że startują w nim wszystkie klasy i z nimi powiązane rodzaje licencji sportowych zawodników. To właśnie w Pucharze Polski w czasie jednych zawodów poznamy zdobywców Pucharu zarówno w klasach licencji C i B jak i w licencji A.
Zatem zawody w Obornikach to święto wszystkich polskich amatorów motocrossu, zarówno tych z pierwszych miejsc Mistrzostw Polski jak i zawodników, dla których motocross jest odskocznią i swoistym hobby.
Jak informuje organizator, dodatkowo rozegrany zostanie również wyścig o Puchar Burmistrza Obornik.
Tor w Obornikach to jeden z bardziej widowiskowych torów w Polsce, a sam organizator czyli Motoklub Oborniki nie raz pokazywał, że imprezy organizowane właśnie przez niego stoją na wysokim poziomie . Czeka więc zawodników i kibiców nie lada gratka. Oprócz samych wyścigów atrakcją będzie również sesja autografów z najlepszymi polskimi zawodnikami.

Szczegółowy HARMONOGRAM Orlen MX PP w Obornikach:
https://pzm.pl/pliki/zg/samochody/harmonogram_oborniki_pp_2017_zatwierdzony.pdf

Zapraszamy do Obornik 16-17.09.2017 w imieniu organizatora – Motoklubu Oborniki, trzeba tam być!
Motocrossowe Mistrzostwa Polski i Puchar Polski wspiera strategiczny partner PKN ORLEN . Szczegółowe informacje dotyczące ORLEN MX Mistrzostw Polski są dostępne na: facebook.com/ORLENMXMP.

A to jak wyglądają imprezy w Obornikach to już zdążyliśmy się przekonać 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *