Renata Gembiak-Binkiewicz pogratulowała kontrkandydatowi

Z jeszcze nieoficjalnych wyników wyborów wynika, że wójtem Ryczywołu został Henryk Szrama. Renata Gembiak-Binkiewicz podziękowała mieszkańców za 4-letnią współpracę i pogratulowała kontrkandydatowi.

[AdSense-A]

Szanowni mieszkańcy! Mijające cztery lata pełnienia funkcji wójta gminy Ryczywół był okresem realizacji ambitnych celów. Miałam przyjemność obserwować, jak z dnia na dzień nasza gmina rozwija się. Dziękuję mieszkańcom za okazane przez ten czas wsparcie, a radnym rady gminy obecnej kadencji za mądre i jakże potrzebne decyzje. Dziękuję za każdy z 1360 głosów oddany w wyborach samorządowych na moją kandydaturę. Bardzo dziękuję za głosy oddane przez Państwa na kandydatów na radnych, zgłoszonych przez KWW Nasz Ryczywół. To dzięki Państwa poparciu uzyskaliśmy 48,8 proc. łącznej liczby głosów oddanych na kandydatów na radnych. Dzięki temu Barbara Boch, Bogumiła Szychta, Monika Olech, Adam Sobociński i Tomasz Kaczmarek będę pełnić funkcję radnych gminy Ryczywół kadencji 2018-2023. Nie zawiodą Państwa zaufania. Gratuluję Romanowi Trzęsimiechowi. Jestem przekonana, że zgodnością będzie wypełniał mandat radnego. Serdecznie gratuluję nowowybranym radnym powiatowym i wojewódzkim. Gratuluję wygranej Panu Henrykowi Szramie i wybranym z jego komitetu radnym. Życzę powodzenia w realizacji tak licznych zamierzeń, których postęp będę z zainteresowaniem śledzić

napisała na swoim profilu na portalu społecznościowym Renata Gembiak-Binkiewicz.

[AdSense-B]

Jeszcze przed wyborami anonimowy sprawca roznosił ulotki z fałszywymi danymi dotyczącymi sprawowania władzy przez dotychczasową Wójt Renate Gembiak-Binkiewicz. Jaki to miało wpływ na wyborców, możemy się tylko domyślać jednakże ku wszelkim wnioskom komitet Nasz Ryczywół nagrał film z wyjaśnieniem tychże hipotez.

[AdSense-C]

Wniosek zostawiamy Państwu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *