Revolution Festival 2018 – Ruszyła druga pula biletów (wideo)

Od dziś tj 30 lipca, rusza druga pula biletów na klubowe wydarzenie w Obornikach które odbędzie się 18 sierpnia w parku Obornickiego Ośrodka Kultury czyli Revolution Festival 2018 !!!! Cena biletu obecnie wynosi 55 zł i sprzedaż w tej cenie potrwa do 17 sierpnia. 

W dniu koncertu bilety bedą w cenie 60 zł (standard) oraz bilet VIP w cenie 150 zł. Oferta VIP: specjalnie przygotowana strefa VIP, najlepszy widok na całe wydarzenie, specjalna obsługa barmańska, alkohole: 2xpiwo, alkohol 1xdrink z energetykiem, osobne toalety w wydzielonym i ogrodzonym sektorze VIP.

Tegoroczna edycja to najlepsi z najlepszych – cala polska śmietanka DJ’ska, która jeszcze nigdy nie spotkała się w takim składzie jednej Nocy!

W tym roku wystąpią m.in:

C-Bool

Hazel

Fafaq

Skytech

I.Got.u

dj Kuba & neitan

Dirty rush & gregor Es

melokids

i wielu innych polskich artystów z bezsprzecznego TOP!

Revolution Festival to wydarzenie, które odbywa się od 2016 roku w Obornikach, pod Poznaniem. Zbiera co roku tysiace osób w rożnym wieku, które interesują się muzyka EDM!

Headlinerem tegorocznej edycji będzie holenderska gwiazda EDM, twórca legendarnego utworu „ Ready” – LUCKY CHARMES! Poza artystami, czeka na Was wiele dodatkowych atrakcji, wielka multimedialna scena, oraz klimat, który możliwy jest tylko….. na Revolution Festival!

Bilety do nabycia na: https://abilet.pl/impreza/revolution-festival-4581 oraz Fabryce Urody w Obornikach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *