Rodzinne oblicze Festiwalu czyli Revolution Family Day

Revolution Festival to w tym roku impreza dwudniowa. Jej drugi dzień – niedziela ma charakter rodzinnego pikniku. Nie zabraknie na nim ciekawych gości muzycznych. 

Są wśród nich:

Damian Syjonfam to artysta, który przyciąga na koncerty ludzi w każdym wieku. Wpływa na to bardzo bogata treść tekstów, śpiewana prostym, potocznym, ale najbliższym naszym sercom językiem. W jego tekstach każdy z nas odnajduje część swojego życia. Ma niepowtarzalną barwę głosu, która wciąga publiczność w każdą zaśpiewaną piosenkę. Wydał dwie znakomite płyty: „Wracam do Domu”, oraz „To co było, to będzie”.

Witek Muzyk Ulicy jedna z najbardziej charyzmatycznych i autentycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Artysta zadebiutował albumem Gram Dla Was. Piosenki Mikołajczuka mówią o codziennych problemach Polaków, między innymi uwikłanych w kredyty, zmuszonych do emigracji, poszukujących swojej tożsamości i sensu życia. W jego muzyce przeplatają się motywy ludowe, rockowe i pop. Jest prawdziwy, szczery, pisze proste i bardzo zaraźliwe piosenki i zyskuje sympatyków z każdym dniem.

Revolution Family Day, który odbędzie się 19 sierpnia w parku Obornickiego Ośrodka Kultury. Przygotowano dla masę atrakcji:

  • pokaz CatClanu
  • odwiedzi nas wesołe miasteczko wraz z barwnymi dmuchańcami
  • malowanie twarzy
  • występ Brass Bandu
  • dodatkową niespodzianką będzie loteria z nagrodami.

Więcej informacji w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/387014228456519/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *