Ruszyły zapisy na „Oborniki Aquathlon”

Najwyższy czas aby wystartować z zapisami na Oborniki Aquathlon, To już trzecia edycja zawodów dla najmłodszych organizowana przez Obornickie Centrum Sportu, która odbędzie się 26 sierpnia tuż przed startem głównych zawodów triathlonowych.

Aquathlon to dyscyplina składająca się z dwóch etapów: pływania oraz biegu. Należy pamiętać, że formalności związane z rejestracją muszą dokonać rodzice lub prawni opiekunowie. Wpisana w formularz osoba jednocześnie oświadcza, że spełnia warunki regulaminowe oraz deklaruje się sprawować opiekę nad uczestnikiem aquathlonu w dniu zawodów.

Oborniki Aquathlon jest nieodłącznym elementem głównych zawodów triatlonowych, które organizowane są każdego roku w ostatnią niedzielę sierpnia. Start i meta zlokalizowane będą na terenie kąpieliska w Obornikach. Zawodnicy w zależności od wieku będą rywalizować w trzech kategoriach:
  • pływanie 50m, bieg 400m (roczniki 2009-2010)
  • pływanie 200m, bieg 1,7 km (roczniki 2005-2007)
  • pływanie 200m, bieg 1,7 km (roczniki 2002-2004)
Tutaj nowość, organizatorzy dokładają kolejną kategorie wiekową. Zwiększony zostaje również limit uczestników do 80 osób.
Start pierwszej grupy zawodników zaplanowany został na godz. 9.00. Każdy uczestnik aquathlonu po ukończeniu zawodów otrzyma medal oraz posiłek regeneracyjny.
Aby zapisać uczestnika należy kliknąć na link zamieszczony poniżej. Po wypełnieniu formularza z danymi zawodnika oraz rodzica lub opiekuna prawnego należy przejść do płatności.

Informacje dotyczące zawodów można uzyskać również w biurze Obornickiego Centrum Sportu przy ul. Objezierskiej 2 lub pod numerem telefonu 61 29 60 906.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *