SKF KPR Sparta Oborniki po doskonałym meczu przegrywa w karnych!

„Nie przegrywa ten kto walczy”. To znakomite podsumowanie tego meczu!SKF KPR Sparta Oborniki podejmowała na swoim boisku lidera II ligi UKS Olimp Grodków. Mecz był wyrównany i drużyny nie uciekały sobie na więcej niż dwie bramki.  Na ukłony zasługują szczególnie bramkarze obu drużyn, od których końcowy wynik przede wszystkim zależał. Na 42 sekundy przed końcem meczu przegrywaliśmy 26:25, świetnie wykonana akcja i uderzenie Huberta Narożnego dały remis przed samym końcem spotkania. Rzuty karne niestety rozwiały marzenia, dwa wybronione rzuty i lepsza celność przeciwników spowodowały, że w Sparta zdobywa jeden punkt i jest trzecia w tabeli. Mimo przegranej w karnych taki mecz z liderem tabeli pokazuje na jak wysokim poziomie jest nasza drużyna!

Skład i bramki – Sparta: Kacper Łyszczarz – 5, Krystian Kuliński, Jan Surma, Jonasz Ratajczak – 5, Bartosz Grycman, Adrian Hoffmann, Tobiasz Matyjak, Jan Okpisz – 4, Dawid Tepper – 1, Jędrzej Sadowski, Hubert Narożny – 8, Łukasz Niedzielak – 2, Kacper Szpak – 1, Szymon Ratajczak, Krzysztof Szorcz. Trener – Marek Arciszewski.
Kary: 16 minut, czerwoną kartkę w ’44 minucie otrzymał Dawid Tepper (zauderzenie w twarz zawodnika drużyny gości).
Karne: 7/5

Skład i bramki – Olimp: Maciej Maciejewski – 5, Patryk Koszyk, Bartosz Żubrowski – 6, Paweł Chmiel – 1, Paweł Prokop – 4, Sebastian Kolanko – 5, Michał Białożyt, Cezary Starczewski, Kamil Kulej – 1, Dawid Mierzwiński, Łukasz Ogorzelec, Szymon Urban, Kacper Turyniewicz, Denis Hertel – 2, Marcin Młoczyński, Krzysztof Muszak – 2. Trenerzy – Grzegorz Malinowski, Piotr Mieszkowski.
Kary: 14 minut