Sportowy sukces na POLISH OPEN

Trójka zawodników Obornickiego Klubu Karate: Kamila Bracikowska, Ola Wieczorek i Arkadiusz Mańkowski wzięło udział w największej imprezie sportowej karate rozgrywanej w Polsce czyli POLISH OPEN KARATE WKF in BIELSKO-BIAŁA.Prze trzy dni od 13 do 15 października ponad 1300 zawodników z 29 państw rywalizowało o prymat zwycięscy.

[AdSense-A]

Karatecy z Obornik na tych zawodach potwierdzili , że cały czas są wśród najlepszych. Swój wysoki poziom sportowy po raz kolejny potwierdziła Kamila Bracikowska zdobywając złoty medal w konkurencji kata indywidualnego młodzieżowców i brązowy w kategorii seniorów, również brązowy medal w tej samej konkurencji lecz kategorii masters wywalczył Arkadiusz Mańkowski. Natomiast w konkurencji kumite indywidualnego seniorek trzecie miejsce zdobyła Aleksandra Wieczorek w kat. – 61 kg.

Są to niezwykle wysokie osiągnięcia sportowe zważywszy na to iż w zawodach brała udział cała kadra Polski oraz wielu zawodników z innych reprezentacji narodowych. Gratulujemy. Udział w zawodach finansowany był ze środków UMiG Oborniki.

[AdSense-B]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *