TAU z koncertem w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Obornikach

Tau – raper, producent muzyczny, założyciel wytwórni Bozon Records rozpoczyna swoją trasę koncertową. We wrześniu ponad 40 koncertów w całej Polsce. Nie mogło też zabraknąć Obornik. Raper zaprezentuje się w Obornikach 8 września w kościele pw. Miłosierdzia Bożego. Początek koncertu o godzinie 20:00.

[AdSense-A]

Tau – W 2008 r. jako Medium opublikował demo pt. ‚Seans spirytystyczny’, które było wymieniane w gronie najlepszych płyt z podziemia tegoż roku. W 2010r. wypuścił kolejny nielegal zatytułowany Medium – ‚Alternatywne źródło energii’ (jedynym gościem na płycie był O.S.T.R) i tym samym zwrócił na siebię uwagę szerszego grona odbiorców muzyki rap. W końcu, w 2011r. zadebiutował na oficjalnej polskiej scenie muzycznej, płytą Medium – ‚Teoria Równoległych Wszechświatów’ (Asfalt Records) i został okrzyknięty odkryciem i debiutem 2011r. Medium wyrusza w trasę koncertową, a towarzyszy mu DJ Funktion. Płyta, oprócz wersji CD, została również wydana na płycie winylowej.

Rok później, w 2012 r. ukazało się dwupłytowe wydawnictwo pt. ‚Graal’, które pomimo bardzo osobistych utworów, i często kontrowersyjnych treści związanych z wiarą, polskością i tożsamością, zaliczone zostało do jednej z najlepszych płyt 2012 roku. Na płycie gościnnie udzielili się m.in. Gift of Gab (Blackalicious), O.S.T.R., Te-Tris i Bisz. Artysta zaczyna grać coraz więcej koncertów wraz z DJ Funktion, który w grudniu zostaje Mistrzem Świata kategorii IDA.

W lutym 2013 r. Medium opuszcza Asfalt Records i powołuje do życia własną wytwórnię pod nazwą Bozon Records. Wyrusza w trasę koncertową (30 koncertów w całym kraju). W grudniu 2013 r. Medium zmienia pseudonim na Tau.

Zapraszamy na wyjątkowy koncert w Obornikach 8 września w ramach DM Miłosierni

[AdSense-B]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *