Vaiana: Skarb Oceanu – seans kinowy w Bibliotece Publicznej (wideo)

W ramach projektu Przystanek Biblioteka Publiczna w Obornikach zapraszamy wszystkich czytelników i mieszkańców naszego miasta do kina. W bibliotece publicznej odbędą się trzy seanse filmowe (dla dzieci, młodzieży i dorosłych). Pierwsza propozycja jest do dzieci, ale nie tylko… 8 września o godz. 18.00 zostanie wyświetlony film animowany Walta Disneya Vaiana: Skarb oceanu.

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego…

Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami. Film w reżyserii utytułowanego zespołu: Ron Clements i John Musker („Mała syrenka”, „Aladyn”, „Księżniczka i żaba”) trafił do kin 25 listopada.

Film zostanie pokazany w Bibliotece Publicznej 8 września o godzinie 18:00. Zapraszamy

Adam Okoniewski

Redaktor i Fotograf portalu Biuletyn Oborniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *