Wielki Jarmark Świąteczny już 10 grudnia!

Przed nami kolejna edycja Wielkiego Jarmarku Świątecznego. Znów będzie pachniało piernikami, smakowało pierogami, rozgrzewało kolędami. O świąteczną atmosferę zadbają nasi wystawcy i goście na scenie. A na niej będzie się działo sporo!

Na scenie…

Startujemy już z rana! O 10:30 ruszamy mocnym uderzeniem Brass Bandu. Znany i lubiany obornicki zespół świętował niedawno swoje szóste urodziny. Ugruntowana pozycja sceniczna, talent i światowe świąteczne standardy – to będzie wspaniały początek naszej imprezy.

Choć pozostaniemy w świątecznym klimacie na scenie nie będzie jednorodnie. Tuż po instrumentach dętych usłyszymy utalentowanych wokalistów z zespołu Taldeo oraz młodzież spod skrzydeł Mariana Żurowskiego. Gratką dla miłośników klasyki będzie mini-koncert chóru Con Brio.

A na finał? Muzyczna gwiazda – Mateusz Ziółko!

Koncert będzie przede wszystkim składał się z utworów solowych oraz największych i najbardziej znanych poprockowych hitów. Ze względu na charakter wydarzenia nie zabraknie również kolęd oraz znanych piosenek świątecznych.

Ze świątecznym smakiem!

W tym roku na płycie stanie niemal 50 wystawców, w bogatym asortymencie nie zabraknie świątecznych specjałów z regionu i nie tylko. Smakowicie będzie też na scenie, na której w świątecznym kulinarnym show wystąpią utalentowani uczniowie z Zespołu Szkół w Objezierzu oraz uczestnik ostatniej edycji Masterchefa – Wojtek Zys!

Będzie świątecznie, będzie magicznie i bardzo wesoło – liczymy na Waszą obecność!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *