Zawodnicy Lecha Poznań odwiedzili Rogoźno (foto)

Tak krótko, ale treściwie można opisać to co miało miejsce na Rogozińskim Orliku. Lech Poznań, czyli duma wielkopolskiej piłki słynie z wielu akcji skierowanych do swoich kibiców i właśnie jedną z nich jest „Lech na Landach”, czyli wizyta zawodników Kolejorza w miastach wielkopolski.

[AdSense-A]

10 listopada to właśnie Rogoźno było gospodarzem akcji i przy współpracy władz miasta z burmistrzem Romanem Szuberskim i panią v-ce burmistrz Renatą Tomaszewską na czele mogli gościć zawodników na Orliku Szkoły Podstawowej nr 3.

Głównym założeniem jest oczywiście gra i zabawa z zawodowymi piłkarzami, jednak organizatorzy przygotowali także inne ciekawe atrakcje m.in.: pokaz football freestylera Łukasza Rostalskiego (magia z piłką), tańce z grupą PA MAR SZE pod kierownictwem pani Małgorzaty Lang, zabawa z koziołkami, porady fizjoterapeuty Lecha Poznań w dziedzinie dietetyki i tańce z Kolejorz Girls a także trening z trenerami oddziału LPFA Rogoźno i LPFA Oborniki.

Udział w akcji mogły wziąć wszystkie dzieci, które pojawiły się na orliku a było ich sporo, pomimo niekorzystnej pogody. Po treningu wprowadzającym przeprowadzonym przez trenerów pojawili się oczekiwani zawodnicy, a byli to:

  • Christian Gytkjaer,
  • Nikola Vujadinović,
  • Miłosz Mleczko,
  • Marcin Wasielewski,

którzy rozegrali mecz z najmłodszymi. Na koniec lechici zostali oblężeni przez łowców autografów i przez kilkanaście minut robili z uczestnikami pamiątkowe zdjęcia aż do ostatniego fana.

[AdSense-B]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *